Сергій Ребров: Я дуже пишаюся своєю командою

Головний тренер угорського Ференцвароша Сергій Ребров оцінив гру команди після потрапляння у груповий етап ЛЧ і розповів, чи хотів би зустрітись із Динамо.

"Я усвідомлюю, наскільки складне завдання ми щойно виконали. Я дуже пишаюся своєю командою. Київському Динамо не потрібно було грати в плей-офф, коли я там був тренером, але з Ференцварошем нам довелося пройти 4 дуже важкі кола, щоб потрапити в груповий етап Ліги чемпіонів.

Кожен суперник був чемпіоном своєї країни, зараз ми зіткнулися зі серйозним випробуванням. Приємно було зробити цей подарунок для всієї Угорщини, для нас це велика гордість, що ми можемо представляти країну в найпрестижнішому турнірі. Це буде зовсім інший рівень, тут є багато команд, у яких бюджет у десять разів більший за наш.

Що б ми не планували на цьому рівні – все може статися. Я пишаюся своїми гравцями за те, як ми змогли створити моменти в останні 15 хвилин, коли на полі вже всі втомилися. Різниця між двома поєдинками полягає в тому, що цього разу ми були більш зосередженими.

Динамо? Я б хотів зіграти проти них. Але я вважаю, що нам потрібно бути серйозними, так як ми будемо представляти всю країну на найвищому футбольному рівні. Якщо хтось зробить помилку, недооцінивши нас, їх може чекати сюрприз.

Секрет успіху? Я просто допомагаю гравцям, без них ці результати не були б можливими. Я відчуваю, що команда дуже добре налагоджена, кожен знає свою роботу. Атмосфера в команді дуже хороша", – цитує Сергія Реброва офіційний сайт Ференцвароша. 

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити