Мирон Маркевич: Аматорська збірна Львівщини зіграла б краще Львова

Глава комітету збірних команд УАФ Мирон Маркевич поділився враженнями про гру 4-го туру УПЛ між «Львовом» та «Зорею» (0: 5), яку він відвідав на львівському стадіоні «Україна».

«Я просто шокований тією імітацією футболу у виконанні «Львова». На мій погляд, якби «Зоря» у другому таймі не скинула оберти, то спокійно довела б справу до двозначного рахунку. Переконаний, що аматорська збірна Львівщини навіть зібрана, як кажуть, з листа, зіграла б краще «Львова».

Згоден, минулого тижня «Львів» дав бій «Динамо», але в столиці «містяни» діяли з позамежної самовіддачею, на емоційному підйомі, а ось свій справжній рівень вони продемонстрували в поєдинках з «Колосом» і «Зорею». Мені здається, що всі проблеми через відсутність чіткої стратегії: спочатку у «Львові» робили ставку на бразильців, потім на кого попало, тільки не на українців. Додайте сюди часті зміни тренерів і все без результату.

До речі, знаю ще одну команду зі Львова, яка чомусь вирішила, що їй також допоможуть перемагати іспаномовні футболісти, потім взагалі хотіла заявитися в чемпіонаті Польщі, а зараз втратила свою знамениту клубну спеціалізовану спортшколу і ледве зводить кінці з кінцями, виступаючи у другій лізі. Схоже, «Львів» наступає на ті ж граблі», - сказав Маркевич.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити