УПЛ. Десна перемогла Рух і наздогнала Шахтар

Десна вдома доволі впевнено розібралася з Рухом і тепер за набраними очками ділить третє місце з Шахтарем.

Українська Прем'єр-ліга. 4-й тур.

«Десна» - «Рух» - 3 : 1

Голи: Андрій Тотовицький (13, пенальті), Максим Дегтярьов (45), Філіп Будковський (71) - Юрій Климчук (30)

Поп: Андрій Мостовий (9), Віталій Єрмаков (45 + 1), Пилип Будковський (77), Юхим Конопля (87) - Андрій Кухарук (2), Ерік Гліга (12), Микола Кухаревич (26), Мар'ян Мисик (70)

«Десна»: Євген Паст, Тамм, Віталій Єрмаков, Владислав Огиря, Андрій Домбровський, Андрій Мостовий (Павло Полегенько, 92), Михайло Мудрик (Владислав Калитвинцев, 60), Олексій Гуцуляк (Ілля Шевцов, 92), Юхим Конопля, Андрій Тотовицький (Сергій Старенький, 90), Максим Дегтярьов (Філіп Будковський, 60)

Запас: Ігор Литовка, Дмитро Хльобас, Максим Імереков, Артур Западня

«Рух»: Aлександр Бандура, Ігор Дуць, Вадим Парамонов, Ерік Гліга, Ярослав Мартинюк, Юрій Копина (Володимир Заставний, 41), Іван Брикнер (Іван Калюжний, 60), Андрій Кухарук (Ростислав Русин, 46), Юрій Климчук (Богдан Бойчук, 74), Мар'ян Мисик, Микола Кухаревич (Ернест Антві, 74)

Запас: Роман Мисак, Максим Білий, Ігор Бойчук, Святослав Козловський

Арбітр: Денис Шурман (Київська область)

Стадіон імені Юрія Гагаріна (Чернігів).

Уже на 12-й хвилині гри господарі поля отримали шанс відкрити рахунок у грі, пише 24 канал. Гуцуляк у штрафному пробив та влучив у руку Ґліха. Удар з позначки впевнено виконав Тотовицький.

На 17-й хвилині "Рух" вистрілив подвійним моментом. Спершу Климчук сильно пробив з дальньої відстані й Паст відбив перед собою. На добиванні був Кухаревич, але з вбивчої позиції пробив повз ворота.

Через 13 хвилин львів'яни таки зрівняли рахунок: після вкидання з-за бокової лінії у штрафний "Десни" послідував навіс і Климчук потужно пробив головою – 1:1.

Все ж на перерву у статусі лідера пішла "Десна", яка виглядала агресивніше. Тотовицький елегантним пасом вивів Дегтярьова віч-на-віч з Бандурою і той переграв голкіпера.

По перерві ледь не збільшив рахунок Тотовицький: він прорвався майже до штрафного "Руху" та завдав дальнього удару. М'яч пролетів повз ворота. На 71-й хвилині Тамм був близький, щоб збільшити перевагу "Десни", але його удар упритул взяв Бандура.

Та вже буквально за мить чернігівці домоглися свого. Після подачі у штрафний захисники "Руху" забули про Будківського й той розстріляв Бандуру – 3:1.

На 82-й хвилині Русин був близький, щоб повернути інтригу в гру. Футболіст "Руху" з меж штрафного завдав обвідного удару, але Паст здійснив ефектний порятунок.

Більше голів та гострих моментів у матчі не було. Перемога "Десни" з рахунком 3:1.