Юрій Бакалов: Селезньова запрошували в Колос, щоб він вирішував такі моменти

 Екс-наставник київського «Арсенала» Юрій Бакалов вважає, що «Колос» міг розраховувати на підсумкову перемогу в Хорватії над «Рієкою» (0:2).

 - Юрій Михайлович, результат матчу в Хорватії закономірний?

- Зустрічалися, на мій погляд, два приблизно рівних суперники. І «Рієка», і «Колос» хотіли вийти до наступного раунду турніру, але десь українська команда недотерпіла.

 

- Склалося враження, що «Колос грав не так агресивно, як це було в матчі з «Арісом».

- Швидше за все, така тактика була обрана головним тренером. Тим більше, що в перші 15 хвилин дії «Колоса» були скутими, мабуть, позначалося хвилювання за результат. Хлопці переживали, і через це було багато помилок. Ставка у «Колоса» була на те, щоб не пропустити. Але знову ж таки, прикрі промахи при подачі кутового і, відповідно, пропущений м'яч, трохи надломили команду. А другий гол на 115-й хвилині, можна сказати, завершив єврокубкову кампанію для «Колоса».

 

- Здалося, що по ходу поєдинку у підопічних Руслана Костишина було багато браку - навіть як для дебютанта єврокубків.

- «Колос» віддав ініціативу супернику, розраховуючи на швидкі контратаки. Іноді вони проходили, але ось із завершальним ударом, або скажімо, з останнім пасом, були проблеми. Все це пов'язано з відсутністю у футболістів «Колоса» досвіду таких поєдинків.

 

- Тим не менше, найдосвідченіший футболіст матчу Євген Селезньов міг принести «Колоса» перемогу на 90-й хвилині.

- Це випадок. Нефарт. Хоча настільки досвідчена людина має вирішувати подібні моменти. Саме для цього, напевно, Селезньова і запрошували в «Колос». Десь позначився і слизький від дощу газон. І ще невідомо, як би закінчився матч, якби поле було в нормальному стані. Принаймні, в фізичному плані українська команда як мінімум не поступалася опонентові.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити