Севідов: Боюся, що Шахтар через пару років заїде в Конча-Заспу, а Динамо переїде на Нивки

 

Відомий український тренер Олександр Севідов в ефірі UA-Футбол після матчу "Зоря" - "Шахтар" (2:2) оцінив перспективи обох команд у нинішньому сезоні УПЛ.

"Швидше за все, "Шахтар" знову стане чемпіоном. Не так впевнено і красиво, але команда повинна ставати чемпіоном. Адже за потенціалом, по гравцях, за футбольними і не футбольним речами вони знаходяться на першому місці. Я навіть боюся, що "Шахтар" через пару років заїде на базу в Конча-Заспу (має на увазі база "Динамо", прим.), А "Динамо" переїде на Нивки.

Ну а що стосується "Зорі", я дуже переживаю за цей клуб, адже я свого часу понад 100 матчів провів за нього. Скажу так: якщо обстановка в команді покращиться, "Зоря" буде на третьому місці без всяких питань. Як на мене, це друга за видовищністю команда УПЛ після "Шахтаря". Ну а якщо в "Зорі" ситуація не покращиться, то команді буде дуже важко досягати результату. Хоча це ж УПЛ, тут можна на кожному матчі писати слоган "нічому не дивуйтеся". Але я вболіваю і переживаю за "Зорю", - сказав Севідов.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити