Матч збірних України U21 та Північної Ірландії U21 відбудеться в селі

Матч молодіжних збірних України та Північної Ірландії в рамках кваліфікації до Євро-2021 відбудеться на стадіоні "Колос" в Ковалівці.

Про це повідомив очільник УАФ Андрій Павелко.

- Відповідне рішення сьогодні було погоджено УЄФА. Минуло лише два тижні з відкриття цієї прекрасної і затишної арени, на якому анонсував можливість проведення тут матчів національних збірних України, і вже 17 листопада на полі "Колоса" відбудеться поєдинок за участі команди Руслана Ротаня.

Головний тренер молодіжки одразу підтримав ідею проведення завершального для збірної поєдинку в поточній кваліфікації на цьому стадіоні, і нам вдалося оперативно опрацювати це питання в УЄФА та отримати позитивну відповідь. Поза всяким сумнівом, ця чудова арена заслуговує на матч такого рівня і це чудовий подарунок клубу "Колос", який учора здобув свою першу перемогу на міжнародному рівні і пробився в третій раунд кваліфікації Ліги Європи. Бажаю і клубу, який невдовзі гостинно прийматиме молодіжну збірну, і команді U-21 на чолі з Русланом Ротанем лише перемог і нових досягнень на міжнародній арені!

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити