Перша ліга на старті: Оболонь (Київ)

Самобутня столична команда з власною філософією – футбольний клуб виробничого колективу. Перше самостійне міжсезоння молодого тренера Іващенка.

Минулий сезон: 6 місце в Першій лізі.

Прийшли: в.Фастов (Кремінь Д2 п/ор.), з.Осман (Металіст 1925 Д1), п.Загальський (Інгулець Д1), н.Матяж (Авангард Д2), н.Щебетун (Металург Д2)
Пішли: голп.Валєєв (Чорноморець Д2), п.Островський (Кремінь Д2 ор.), н.Ковбаса (очікується – Чорноморець Д2), з.Шевченко, п.Гуськов, п.Гурмак
Переходячи на особистості:

Лідер – Олександр Батальський. В особі 33-річного форварда Оболонь знайшла вирішення хронічної проблеми форварда. Батальський забив 10 м’ячів, постійно нав’язував захисникам суперників боротьбу, вигравав усі верхові м’ячі. Словом, переживає у цій команді N-ну молодість – так буває, коли нападник працює на полі, а не чекає з моря погоди.

Втрата – Олександр Гуськов. Стрімкий вінгер, який багато років був під основним складом ФК Олександрія, але по-справжньому розкрився вже в цьому колективі. Завжди активний, часто вискакує на ударні позиції, але реалізація минулого сезону трішки підвела (1+1 в 27 матчах). Судячи по всьому, Оболонь замінить його більш віковим Матяжем, який в останні роки вдало грав за Авангард.

Посилення – Ігор Загальський. Ми все ще зберігаємо в пам’яті кращі роки цього півзахисника в Зірці, але в СК Дніпро-1 та Інгульці йому було важче себе проявити. Оболонь підхопила досвідченого центрхава своєчасно – минулого сезону команда відчувала великі труднощі в середині поля, тож якщо видужає вчасно Покотилюк і швидко віллється в нову команду Ігор, середня лінія Оболоні стане якісно іншою.

Надія – Юрій Мате. 21-річний захисник спроможний зіграти зліва та в центрі, а також, здається, і в опорній зоні. Пройшовши школу Шахтаря, він вдало «обкатався» в Оболоні-2 в Другій лізі, звідки плавно перейшов у першу команду. В літньому дограванні провів 7 матчів. Здається, за умови, якщо підтягне фізику, а з нею – витривалість, може надовго закрити питання киян по лівій зоні захисту.

Зірка – Ігор Мединський. Пройшов Динамо-2, вдало грав за ФК Тернопіль і Черкаський Дніпро. В Оболоні знайшов себе й значно розширив свій атакувальний потенціал. У минулому чемпіонаті набрав 12 балів за системою «гол+пас» (5+7), а відіграв найбільшу кількість ігрових хвилин в своїй команді. З появою Матяжа та Щебетуна конкуренція в групі атаки виросте, але нема таких варіантів, де не розраховували б на Мединського. Свій авторитет у цій команді заслужив.

Комплектація – 80%: скажімо так – Оболонь уже неабияк здивувала, запросивши одночасно кількох досвідчених іногородніх гравців. Але якщо дивувати – то дивувати далі, наприклад, запросити ще кваліфікованих центрбека та опорника. Можливо, для конкуренції ще 2-3 позиції. У такому випадку можна бути спокійними за тривалу дистанцію.

Чого хочуть: медалей і підвищення в класі.

Це реально? Будуть у числі претендентів, але кожен тур для Оболоні стане випробуванням на міцність.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити