Олег Федорчук: Луческу зараз перебуває за колючим дротом

Український футбольний тренер Олег Федорчук поділився думкою про успішну гру "Динамо" в першому кваліфікаційному матчі Ліги чемпіонів:

- Гру "Динамо" проти АЗ можна розділити на дві складові - результат і якість. Результат досягнутий, команда вийшла в наступний раунд і заробила п'ять мільйонів євро. Тепер є шанс заробити ще 30.

Луческу? Фактично місце сидіння визначає точку зору тренера. Є контракт - граємо на результат. Немає контракту - можна говорити про яскраву гру. Якщо в "Шахтарі" Луческу був в теплій ванні, то зараз - за колючим дротом.

Зрозуміло, що команда має підстави нарікати на травми п'яти основних гравців. Все це так, але загальне враження залишається гнітючим. У матчах з "Десною", "Колосом" і навіть "Інгульцем" "Динамо" буде втрачати очки.

Багато прочитав похвал на адресу Забарного. Не бачу підстав для оптимізму. Не забив у свої ворота і вже добре. Його гра - не рівень основного складу. Десь так починав і Сирота, але де він зараз?

Щодо зустрічі з "Гентом", то мене лякає двоматчеве протистояння. Якби з АЗ теж грали два матчі, то цілком могли б програти. Очевидно, тренер фламандців уважно перегляне гру "Динамо" проти АЗ і зробить висновки. Навряд чи Луческу здивує його тактикою. Тому очікую, що боротьба буде важчою.

Comments: