Скрипник міг очолити Динамо Загреб – хорватів відлякала клаусула українця

Головний тренер луганської Зорі Віктор Скрипник був близький до повернення в Європу.

Як стало відомо Футбол 24, Віктор Скрипник міг очолити Динамо Загреб після відставки Ігора Йовічевіча. Український тренер потрапив у поле зору хорватів ще тоді, коли вони готувалися до матчів із Шахтарем у Лізі чемпіонів і переглянули матч чемпіонату Шахтар – Зоря (4:3).

Після відставки Йовічевіча у шорт-лист Загреба входили словенець Матяж Кек та хорват Роберт Просінечкі, але з ними не вдалося домовитись. Від ідеї зі Скрипником також відмовилися, позаяк виявилися неготовими виплатити за нього компенсацію у 500 тисяч євро і побоювалися, що йому знадобиться час для знайомства із командою у той момент, коли належить стартувати у Лізі чемпіонів. Проте зараз Динамо може повернутися до переговорів – з Ліги чемпіонів вилетіли, а Скрипник близький до відходу із Зорі. Відповідно, виплачувати компенсацію не доведеться.

Нагадаємо, 50-річний фахівець очолив Зорю минулого літа і в перший сезон привів луганців до "бронзи" УПЛ. Нещодавно наставник "мужиків" був близький до підписання контракту з СК Дніпро-1, а на його місце мав прийти екс-тренер Маріуполя Олександр Бабич, однак в останній момент угода зірвалась.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити