Катастрофа і неподобство. Сергій Шебек - про суддівство матчу Волинь - Прикарпаття

Останній тур УПЛ з точки зору суддівства ми нарекли "тихим" – не було резонансних подій, скандалів чи суперечок. Але тримати громадськість в скандальному тонусі взялися матчі Кубка України.

Точніше, мова йде про одну гру, в якій арбітр Роман Блавацький припускався кричущих помилок в бік лише однієї команди. Це чітко видно на відео, розповсюдженому "Волинню".

Не залишив без уваги такі дивні дії арбітра Романа Блавацького в матчі "Волинь" - "Прикарпаття" й суддівський експерт Сергій Шебек.

- Неподобство відбулося. І цей арбітр є у списку арбітрів УПЛ. Ми вкотре переконуємося в тому, що Лучано Лучі зі своєю командою виховують суддів низької кваліфікації. Хоча з огляду на події в матчі "Волинь" - "Прикарпаття", я б задумався, чи справа у кваліфікації. Адже усі три кричущі помилки суддя допустив на користь однієї команди, - бере слово Сергій Олександрович.

- Спершу він призначив одинадцятиметровий удар в бік воріт "Волині", хоча там його і близько не було. Пішла подача, гравець іванофранківської команди скидав м'яча вздовж лінії воріт, Сімінін боровся і м'яч йому влучив в область грудини. Якщо оцінювати розташування арбітра, то можна припустити, що він моменту взагалі не бачив, адже був перекритий великою групою гравців. Цей пенальті призначався наосліп – на основі вигуків та жестів гравців "Прикарпаття". Хоча навіть якби м'яч влучив Сімініну в область плеча чи руки, це не було б порушенням правил, бо рука була в природному становищі, а відстань, з якої прилетів м'яч, маленькою.

Треба сказати, що асистент Котубей міг допомогти Блавацькому з цією недолугою помилкою, але цього не сталося, - сказав експерт.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити