Ахметов формує новий тренерський тандем в Шахтарі

Шеф-продюсер телеканалів Футбол 1/2/3 Іван Гресько прокоментував призначення Карло Ніколіні на посаду асистента директора по футболу ФК Шахтар Даріо Срни.

«Тихою і ледь помітною пройшла новина про призначення Карло Ніколіні заступником Даріо Срна. Хоча насправді, це важливий трансфер Шахтаря у поточне трансферне вікно.

Отож:

1. Є версія, що це подяка Ріната Ахметова за вчинений «акт патріотизму» у ситуації, коли Ніколіні відмовив Луческу доєднатися до спільної роботи у Динамо. Напевне, частина правди в цьому є. Але загалом, думаю, це спрощений погляд на ситуацію.

2. Є версія, що тренерський штаб Каштру потребує кадрового підсилення. І Ніколіні покликаний саме для цього. Моя відповідь: ні.

То що спонукало повернення Карло Ніколіні в Шахтар?

У мене версія проста:

3. Рінат Ахметов формує новий тренерський тандем. Не на зараз. На перспективу», — написав Іван Гресько на своїй сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, Карло Ніколіні протягом 12 років, з 2004 по 2016 рік, працював в Шахтарі тренером з фізпідготовки. Разом з клубом він став володарем 22 трофеїв: Кубка УЄФА, 8 чемпіонських титулів, 6 Кубків і 7 суперкубків України.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити