Відомий український журналіст Артем Франков повідомив, що УАФ отримала від ФІФА гроші, спрямовані на боротьбу з наслідками поширення коронавирусной інфекції, яка зупинила сезон.

«Повідомляють, що в Федерацію футболу прийшли «коронавірусні» грошики з ФІФА (не плутати з УЄФА, ті вже давно проїли!). Згідно з документами від 25 червня цього року там мільйон доларів, який виділений кожній національній асоціації, плюс ще півмільйона цілеспрямовано на розвиток (або лікування) жіночого футболу.

Всього ФІФА запланувала роздачу 1,5 млрд доларів, але не тільки грантами. Навіть кожна ФФУ / УАФ отримала право взяти безвідсотковий кредит в розмірі 35% свого річного бюджету, але не менше 0,5 і не більше 5 млн долларів. Думаю, саме п'ятірочку наші і намагаються зацапати - заявлений бюджет дозволяє. Але чи прийшли і кредитні гроші на додачу до гранту 1,5, поки сказати важко. До речі, ці відомості дуже легко перевіряються на сайті ФІФА - можете не вірити мені на слово.

У зв'язку з усім вищесказаним є питання: ці гроші цілком будуть витрачені на лікування Павелка або клуби все ж можуть розраховувати на шматочок пирога з лівером?!», - написав Франков в своєму телеграм-каналі.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити