Екс-захисник «Шахтаря» і збірної України Артем Федецький оцінив прихід наставника Мірчі Луческу в «Динамо».

— Як ви оцінили, що Мірча Луческу очолив київське «Динамо»?

— Якщо брати професійні якості, він доволі непоганий тренер і тут нічого дивного немає. У нього вже серйозний вік тренерський, але людина хоче працювати, у нього є амбіції. Якщо дивитися з боку фанів, то для мене таке рішення дивне. Знаючи Луческу особисто, не сильно здивувався. Здивувався тому, що він перейшов безпосередньо в «Динамо». Це запеклий опонент «Шахтаря» всі роки. Луческу з «Шахтарем» виграв Кубок УЄФА, неодноразово виграв чемпіонат, Кубок та Суперкубок України. І тут він переходить в «Динамо». Напевно, мені важко судити по людських якостях.

— Є думка, що Луческу хоче щось довести «Шахтарю».

— Кому? «Шахтарю»? Я не знаю, хто це може казати.

— Ігор Суркіс сказав, що Луческу хоче довести «Шахтарю», що дарма його не повернули, коли він просився.

— Ну, каже так і каже. Там у «Шахтарі» також є і менеджмент, і президент, які вирішують, в якому напрямку команда розвиватиметься. Луческу пішов з «Шахтаря», у них розпочався новий етап розвитку. Луческу звичайно зробив шалений внесок у розвиток «Шахтаря», але тоді шикарно працювала селекційна служба. Всі бачили, які гравці були у «Шахтаря», на якому рівні вони зараз грають.

Я думаю, навіть таке тріо як Луческу, Ліппі, Анчелотті нічого не зможе протиставити такому «Шахтарю», який на даний момент є. Може, якщо в «Динамо» будуть підсилення та трансфери. А я вважаю, що їх не буде. Суркіс – не та людина, яка буде купувати гравців за доволі серйозні гроші, які витрачав «Шахтар». Я не думаю, що він буде таке робити. І особистий прогноз на майбутні п’ять років – «Шахтарю» не буде рівних в чемпіонаті України.

— Прогнозуєте п’ятирічну гегемонію «Шахтаря»?

— Як мінімум. І «Динамо», якщо хоче повернути ті амбіції, я не кажу вже про чемпіонство, а хоча б про групу Ліги чемпіонів, має серйозно підсилитися. Але я думаю, Ігор Суркіс серйозні кошти не виділить на підсилення. Будуть точечні підсилення. Зараз от Костевич перейшов. І то, наскільки мені відомо, його підписали як вільного агента.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити