Правий захисник київського «Динамо» Олександр Тимчик поділився враженнями від контрольного матчу з «Десною» (1:2) і перших днів підготовки до нового сезону після повернення з оренди:

– Олександре, «Десна» виявилася хорошим суперником для підготовки до нового сезону?

– Дійсно, «Десна» – дуже хороший суперник. Не дарма вони в минулому чемпіонаті посіли четверте місце. Вийшла бойова гра, багато боротьби, багато бажання в обох команд. На жаль, програли, але результат наразі – не головне. Нам потрібно набрати ігрову форму і підійти в оптимальних кондиціях до матчу першого туру, який відбудеться 21 числа.

 

– Яку установку тренерський штаб дав на цю гру? Що відпрацьовували найперше?

– Потрібно було змінювати напрямок атаки з флангу на фланг, проявляти терпіння, щоб вскривати оборону суперника. У перерві Містер вніс деякі корективи, сказав більше грати вертикально, тому що суперники добре накривали нас.

 

– «Десна» весь матч захищалася великим числом, зробивши ставку на контратаки. Ламати таку оборону завжди непросто?

– Так, вони чекали такі моменти, коли хто-небудь з нашої команди погано прийме м'яч, і вже тоді намагалися накривати. А в основному грали від оборони.

 

– Чи позначилася на грі дощова погода? Луческу порадив грати з залізними шипами?

– Так, він порадив в таку погоду зіграти в бутсах із залізними шипами. Я дослухався цієї поради, і, дійсно, це допомогло впевненіше рухатися на полі. 

 

– У старті вийшли двоє номінальних правих захисників, але Кендзьора діяв у центрі. Як було взаємодіяти в такій зв'язці?

– Нормально, в принципі, як і з іншими хлопцями в попередньому матчі. У Томаша більше досвіду, він підказував мені в деяких моментах.

 

– З якими амбіціями ти повернувся з оренди в «Динамо»?

– Насамперед хочеться закріпитися, залишитися тут і доводити, що я гідний грати в цій команді. Звичайно, у «Динамо» Київ завжди ставляться найвищі завдання. Потрібно їм відповідати.

 

– Які враження з перших тренувань? Чи все вдається?

– Дуже багато цікавих вправ. Причому всі ігрові, ми не бігаємо без м'яча. Мені особисто дуже подобається наш процес підготовки.

Додати коментар

Заборонено на сайті використовувати не цензурні вислови та слова!
Заборонена реклама без згоди з адміністрацією сайта!

Захисний код
Оновити