Як повідомляє на своїй сторінці в Твіттері бразильський журналіст Густаво Олівейра, в сфері інтересів київського «Динамо» знаходяться відразу чотири футболісти з Бразилії.

Джерело повідомляє, що в поле зору киян потрапили півзахисники Габріель Меніно ( «Палмейрас»), Жан П'єр ( «Греміо») і Маркіньос ( «Атлетіко Мінейро»), а також фланговий нападник Еліна ( «Сан-Паулу»).

19-річний Габріель Меніно тільки в цьому році почав залучатися до матчів першої команди «Палмейраса», зігравши за неї 10 ігор у всіх турнірах. Грає на позиції опорного / центрального півзахисника, але має досвід виступу і на місці правого захисника. Викликається в юнацьку збірну Бразилії U-20, за яку провів 6 матчів.

22-річний Жен П'єр всю свою професійну кар'єру провів в «Греміо», за який дебютував ще в 2017 році. За свій клуб півзахисник відіграв 67 матчів (11 голів) у всіх турнірах. Може зіграти як на позиції опорного півзахисника, так і під нападниками. За юнацьку збірну Бразилії U-17 провів 1 матч.

20-річний Маркіньос футболом починав займатися в академії «Атлетіко Мінейро», а в 2017 році дебютував у першій команді клубу. Також на правах оренди виступав за «Шапекоенсе». За «Атлетіко Мінейро» провів 28 матчів (2 голи), за «Шапекоенсе» зіграв 2 гри. Виступає на позиції центрального або лівого півзахисника.

20-річний нападник Еліньйо також всю кар'єру провів в одному клубі - «Сан-Паулу», вихованцем академії якого він є. Дебютував в першій команді в 2018 році, і з тих пір провів за неї 30 матчів (2 голи) у всіх турнірах. Може зіграти як на лівому, так і на правому фланзі атаки, також виходив на позиції центрального півзахисника. За юнацьку збірну Бразилії U-17 провів 3 матчі.