Колишній прес-аташе "Арсенал-Київ» і «Олімпіка» Олег Барков в Телеграмі - про потенціал гравців «Динамо».

«Проблеми з реалізацією, жахлива форма Соля, нестабільна форма Циганкова, травми Вербича та спірні тренерські рішення - все це не дозволяло атакам« Динамо »досягати успіху в сезоні 2019/2020. І єдиною світлою плямою в атакуючих діях киян по праву можна вважати Віталія Буяльського. Він провів рівний, досить стабільний сезон, найкращий в особистому плані. На його рахунку 9 голів і 5 ассистов в УПЛ, і ще 2 + 2 в єврокубках. Таку результативність раніше Буяльський ще не демонстрував.

Але не тільки в результативності справу, Буяльський був тією важливою деталлю в грі «Динамо», яка пов'язувала гру киян. Саме через нього будувалися атаки в цьому сезоні, і особливо помітною роль Віталія була в тих матчах, де не відзначався або зовсім був відсутній Циганков.

Один із самих класних ськиллов Буяльського - вміння відкриватися, знаходити вільні зони і отримувати в них м'ячі. Мабуть, в цьому компоненті гри йому немає рівних в УПЛ. Це дозволяло «Динамо» будувати свої атаки і досягати успіху. Але варто було хавбеку провести сірий матч, як у «біло-синіх» тут же з'являлися проблеми. Згадайте, хоча б, останній матч сезону проти «Шахтаря» (2: 3), коли Віталій розчинився на полі - тут же кияни не знаходили шляхів просування до воріт донеччан.

Такий розумний, вміє знайти вільний простір і зв'язати гру футболіст, безсумнівно, потрібен буде Мірчі Луческу. Цілком можливо, що він стане тим гравцем, на якому буде будуватися гра киян в новому сезоні. Здається, Буяльський - це найбільш підходящий футболіст «Динамо» для гри Луческу », - написав Барков.

Додати коментар

Захисний код
Оновити