Карпати запустили процес селекції перед виступами у Другій лізі. Як повідомляє Sport Arena, клуб цікавиться вихованцями львівського футболу.

Серед них – захисник Михайло Писко, який виступає за білоруську Белшину, а також форвард Максим Грисьо, який раніше виступав за Карпати.

Писко є вихованцем академії УФК-Карпати, однак за львівську команду не виступав. У 2018 році захисник був гравцем Руху, за який провів 25 матчів (1 м’яч).

Що стосується Грисьо, то до липня цього року він належав Карпатам. Однак після того, як клуб припинив виступи в УПЛ, 24-річний форвард перейшов в Черкащину, за яку встиг провести два матчі в Першій лізі.

Вчора співвласник Карпат Олег Смалійчук повідомив, що клуб буде виступати у Другій лізі. Тренером першої команди стане екс-наставник юнацької команди клубу Роман Гнатів.

Карпати виключили з Прем’єр-ліги через дві поспіль неявки до Маріуполя, які у Львові пояснили фінансовими складнощами. На момент свого виключення команда Романа Санжара йшла на останньому місці в таблиці.

Додати коментар

Захисний код
Оновити