Екс-очільниця Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун відреагувала на публічне протистояння керівництва київського Динамо та активних уболівальників "біло-синіх" через неоднозначне призначення Мірчі Луческу на посаду головного тренера команди.

"Сьогодні ці самі люди потребують нашої підтримки та солідарності. Цього разу може виглядати, що йдеться про спорт чи якісь клубні політики. Але насправді йдеться про досі існуючу постійну загрозу для України – олігархів та їхній контроль за різними сферами нашого життя.

Українському суспільству пора публічно обирати сторону у кожному подібному протистоянні, яке стосується цінностей. І активно підтримувати тих, хто має сміливість протистояти силам темряви. Український фанатський рух має рідкісну і таку цінну спроможність вголос називати речі своїми іменами. Давайте не кидати їх сам на сам з олігархами та їхніми слугами, як вони свого часу не кинули нас сам на сам з режимом Януковича", – написала політик на своїй Facebook-сторінці.

Нагадаємо, що призначення Мірчі Луческу головним тренером Динамо викликало неоднозначні емоції у футбольної спільноти, а сам фахівець через різкі випади на свою адресу з боку фанатів навіть хотів покинути клуб.

Додати коментар

Захисний код
Оновити