Капітан Інгульця: Ми хочемо в УПЛ

Капітан "Інгульця" Владислав Лупашко розповів про готовність команди до виступів в УПЛ, а також досить мальовничо описав президента клубу Олександра Поворознюка.

- "Інгулець" готовий грати в УПЛ?

- Ми в Кубку України успішно протистояли командам прем'єр-ліги. Але тільки час покаже, наскільки ми готові до УПЛ. Ми хочемо, тренер дуже хоче.

У команд, які піднімуться з першої ліги, буде тільки тиждень між чемпіонатами. не буде можливості якісно провести селекційну роботу і спаринги. А скільки буде паперової роботи - все буде відбуватися в авральному режимі. Але головне, потрапити туди по праву.

"Інгулець" довгий час розвивається. Напевно, вже настав момент для наступного кроку. Сергій Рафаїлов висловлював думку, що у нас невелика аудиторія і нікому це не буде цікаво. Але такі реалії українського футболу на даний момент, що дуже важлива фінансова стабільність. А її зараз можуть дати аграрії.

Ми могли б переїхати в Дніпро або Кропивницький, але що це змінить? Ми - команда з села, але потрібно завойовувати свій авторитет і ринок. Зараз бренд "Інгулець" цікавий багатьом. Всі розуміють, що це команда, яка не грає на контори, у нас не буде матчів з фіксованим результатом. У нас є характер, пристрасть, і ми будемо битися з першої і до останньої хвилини.

Багато щой бере на себе президент. Його інтерв'ю розривають на цитати, адже він досить прямий. Кому-то це подобається, комусь - ні. Найголовніше, що який він в інтерв'ю, такий він і в житті. Адже багато президентів надягають маски, коли спілкуються з пресою. А у Олександра Поворознюка один образ. Як він сьогодні спілкується з вами в магазині, таким він буде завтра з президентом УАФ.

- Тут повинна бути якась історія про Олександра Поворознюка.

-Коли приходять нові футболісти, то тренерський штаб завжди говорить: "Будьте спокійні". Бували випадки, коли гравець виходить в дебютному матчі і чує, м'яко кажучи, підказки від президента, то входить в стан, близький до непритомності. Тренер завжди попереджає про це і просить бути холоднокровним.

Коли звикаєш, то розумієш, що це просто емоційність. Сьогодні він може бути з тобою кращим другом, завтра він тебе розірве по робочих моментах, а післязавтра обійме і поцілує.

Comments: