Жозе Боту: Шахтар ні в чому не поступається іншим клубам Ліги Європи

Директор департаменту селекції "Шахтаря" Жозе Боту прокоментував підсумки жеребкування плей-офф Ліги Європи.

Нагадаємо, що за підсумками процедури "гірникам" дістався такий шлях до фіналу: "Інтер"/"Хетафе" - "Рейнджерс"/"Байєр" VS "Вольфсбург"/"Шахтар" - "Айнтрахт"/ Базель".

- Ми повинні дивитися на матч-відповідь з "Вольфсбургом", тому що зараз це найважливіша гра. А вже потім, якщо ми вийдемо в фінальний турнір в Німеччині, може статися все що завгодно. Тому що всі учасники цієї стадії - команди високого рівня. Але ми також досить сильні і ні в чому не поступаємося іншим клубам.

- У разі виходу в 1/4 фіналу з ким "Шахтарю" краще грати: з "Базелем" або "Айнтрахтом"?

-Шанси "Базеля" виглядають набагато краще, тому що він переміг "Айнтрахт" у Франкфурті з рахунком 3:0. Швейцарці вже однією ногою в наступному раунді. Моя думка - неважливо "Базель", Франкфурт або хтось ще буде нам протистояти, головне для "Шахтаря" - вийти в 1/4 фіналу, а там вже подивимося.

Зараз найважливіше - сфокусуватися на другій грі з "Вольфсбургом". Так, ми перемогли 2:1, але не варто забувати, що "Вольфсбург" - це дуже сильна команда. Ми повинні бути обережні і показати свою кращу гру, щоб потрапити до фінального турніру в Німеччині.

Comments: