Неймовірно драматичний сюжет розвернувся на поле Академії футболу в Єревані, де сьогодні відбувся фінальний матч кубкового турніру країни.

Єреванський "Арарат-Вірменія" після першого тайму вів з рахунком 4-1. Однак у другому таймі футболісти столичного "Ноа" змогли зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм.

До цього моменту "араратці" залишилася вдесятьох. Захисник червоно-чорних зробив фол "останньої надії", збивши суперника майже на лінії штрафного.

У додатковий час клуб "Ноа" отримав право на "одинадцятиметровий" і вийшов вперед - 5: 4. Однак за кілька хвилин до завершення додаткового часу "Арарат-Вірменія" провів блискучу контратаку і зрівняв рахунок - 5: 5.

Серія пенальті також пройшла драматично. З 5 початкових одинадцятиметрових в кожній команді промахнулися по два футболіста. В обох випадках це були вірменські гравці.

Коли рахунок став 6-6 футболіст "Арарат-Вірменія" пробив вище воріт, а литовський легіонер ФК "Ноа" не схибив і забив 7-й м'яч.

Примітно, що 14 липня ці ж команди в останньому турі національної першості країни зустрінуться знову. Цей матч має вирішальне значення для визначення нового чемпіона Вірменії.

ФК "Арарат-Вірменія" на даний момент лідер першості і його влаштує нічия. А ФК "Ноа" потрібно тільки перемога. На цю принципову гру ФК "Ноа" вийде в ранзі володаря кубка.

Відзначимо, що в поєдинку взяв участь український захисник Сергій Вакуленко, який не приймав участь в післяматчевій серії пенальті.