Вінгер київського "Динамо" Беньямін Вербич прокоментував поразку "біло-синіх" від донецького "Шахтаря" в матчі 29-го туру УПЛ.

- Беньяміне, чому гра не давалася "Динамо" в першому таймі?

- "Шахтар" вийшов на матч уже в статусі чемпіона, на них нічого не тиснуло. Тому їхні гравці діяли розслаблено, добре тримали м'яч. Ми ж натомість багато бігали в першому таймі без м'яча, в обороні. При цьому втрачали багато сил. "Гірники" скористалися нашими помилками в обороні й забили два м'ячі. Звичайно, нам уже було складніше виплутуватися з цієї ситуації.

- Разом з тим, після перерви "Динамо" заграло у свою гру. Допомогли заміни і твій перехід на позицію центрфорварда?

-Звичайно, це не моя основна позиція, проте, я вже багато разів грав у центрі нападу. Я вже звик грати попереду, і головне, що це у мене виходить. Сьогодні вчасно встиг на добивання. У другому таймі "Динамо" вже заграло зовсім по-іншому. В чому причина? Важко сказати. Напевно, насамперед додали у психологічному плані. Уже не думали так сильно про рахунок, про тягар результату. У перерві в роздягальні тренери сказали нам, що потрібно підняти голову вгору, не опускати руки, рухатися далі. Ми вийшли на поле і почали просто грати у свою гру, тому що в першому таймі у нас узагалі не було ніякої гри.

- За кілька днів фінал Кубка. Встигнете переналаштуватися після поразки?

- Не тільки ця гра, а кожна з чотирьох, які залишилися в цьому сезоні, для нас є вирішальною. Будемо налаштовуватися від гри до гри. Спочатку – на фінал Кубка, потім – на вирішальні матчі в чемпіонаті.

Додати коментар

Захисний код
Оновити