Динамо програло Шахтарю всі чотири матчі в УПЛ у цьому сезоні .

Українська Прем'єр-ліга. 29-й тур.

«Динамо» - «Шахтар» - 2: 3

Голи: Беньямін Вербич (51), Карлос Де Піна (67) - Тарас Степаненко (31), Євген Коноплянка (39), Алан Патрік (72)

Поп: Мохаммед Кадір (63) - Манор Соломон (18), Сергій Болбат (42), Тарас Степаненко (62).

Вил: Піваріч (90+1)

«Динамо»: Денис Бойко, Йосип Піваріч, Aлександр Сирота, Мохаммед Кадір, Томаш Кендзьора, Сергій Сидорчук, Микола Шапаренко, Георгій Цітаішвілі (Олександр Караваєв, 74), Віталій Буяльський (Ібрагім Каргбо, 84), Беньямін Вербич, Назарій Русин (Карлос де Пена, 46).

Запас: Георгій Бущан, Фран Соль, Aлександр Андрієвський, Микита Бурда, Беніто, Міккель Дуелунд.

«Шахтар»: Анатолій Трубін, Додо, Вітао, Микола Матвієнко, Сергій Болбат, (Маркіньос Сіпріано, 55) Тарас Степаненко (Артем Бондаренко, 76), Алан Патрік, Маркос Антоніо, Манор Соломон (Тайсон, 71), Євген Коноплянка (Ромеро Марлос, 76), Жуніор Мораес (Фернандо, 77).

Запас: Андрій Пятов, Сергій Кривцов, Майкон, Aлександр Піхальонок.

Команди вибрали на поєдинок середній темп: "Шахтар" подекуди вмикався під час контратак, а киян вже звично у цьому сезоні безальтернативно володіли м'яч на своїй половині поля.

За увесь перший тайм "Динамо" не завдало жодного удару у ствір воріт суперника.

Натомість "гірники" мали декілька шансів, яким і скористалися.

Перший гол у воротах "Динамо" міг побувати на 7 хвилині. Кадірі збив Мораеса біля штрафного – стандарт. Удар з позначки виконав Патрік.

М'яч після удару бразильця закручувався у ворота, проте Бойко кулаками відбив перед собою. На щастя для "Динамо", ніхто з "гірників" не встиг добити м'яч у ворота.

Хороший удар на 10 хвилині завдав Коноплянка. Додо віддав пас з флангу і Євген вистрілив з-за меж штрафного. М'яч красиво опустився за воротами – міг бути шедевр.

Напівмомент мало і "Динамо". Після не надто вдалого навісу Піварича не найкращим чином зіграв Вітао. М'яч у штрафному виграв Русин і скинув на Буяльського. Віталій одним дотиком пробити не зміг і змарнував свій шанс.

"Шахтар" відкрив рахунок у грі на 31 хвилині. Степаненко відібрав м'яч у Сидорчука перед штрафним киян, внаслідок чого Болбат заволодів м'ячем.

Оборонець пробив по воротах, але влучив у стійку. Першим на добиванні був Степаненко і вгатив м'яч у сітку.

Через 8 хвилин новоспечені чемпіони України подвоїли перевагу. Коноплянка у коронному стилі змістився з лівого флангу, хитнув Кендзьору та пробив точно у нижній кут.

Непристойним рахунок міг стати вже через дві хвилини. Алан Патрік потужно пробив з-за меж штрафного, але точно по центру, де стояв Бойко. Денис парирував удар.

Відразу по перерві "Динамо" відіграло один м'яч. Цитаішвілі здійснив чудовий навіс з правого флангу на Шапаренка. Микола уникнув офсайду та головою пробив по воротах Трубіна.

Голкіпер "Шахтаря" не зміг забрати м'яч до рук і той опинився у Вербича. Словенець легко переправив м'яч у ворота.

Чи то "Динамо" зарухалося, чи то "Шахтар" зупинився, але по перерві у киян побільшало моментів.

На 60 хвилині ледь не зрівняв рахунок Цитаішвілі. Хавбек гостро пробив з-за меж штрафного і м'яч після незначно рикошету пролетів біля стійки воріт Трубіна.

На 68 хвилині "Динамо" таки відновило паритет. Сирота перекинув лінію захисту "Шахтаря" і вивів Де Пену віч-на-віч з Трубіним. Голкіпер "Шахтаря" надто швидко покинув ворота і Де Пена зовнішньо легко перекинув Трубіна – 2:2.

Наставник "гірників" Луїш Каштру швидко відреагував на гол. Він випустив на поле важку артилерію в обличчі Тайсона. І заміна швидко спрацювала. Бразилець між ніг прокинув Кендзьорі й вивів Патріка віч-на-віч з Бойком. Алан пробив повз голкіпера – 3:2.

Попри бажання відігратися, киянам не вдалося вирівняти рахунок на табло. У компенсований час арбітр вилучив Піварич за вкрай жорсткий підкат проти Піварича.

"Шахтар" відстояв перемогу 3:2.

Після цієї поразки "Динамо" ризикує втратити другу сходинку. Уже в неділю позицію "Динамо" може зайняти "Зоря", якщо переможе "Олександрію". Наразі команди розділяються два очки.