Прем'єр-ліга на офіційному сайті підтвердила, що матч "Маріуполь" – "Карпати" в 29-му турі чемпіонату України не відбудеться через фінансові проблеми у львівському клубі.

Раніше львів'яни з цієї ж причини не змогли приїхати в Маріуполь на перенесений матч 24-го туру. Не допомогло львів'янам навіть те, що "Рух" готовий оплатити "Карпатам" виїзні матчі до кінця сезону.

З огляду на, що для "Карпат" це повторна неявка на гру, згідно з регламентом змагань, команда повинна бути виключена зі змагань. Дирекція української Прем'єр-ліги передала матеріали справи в Контрольно-дисциплінарному комітету Української асоціації футболу.

Відзначимо, що після відновлення сезону "Карпати" провели всього один матч – домашній проти "Львова" (1:1). На цей момент "біло-зелені" посідають останнє місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги.

Як повідомили раніше в програмі "ТаТоТаке", львівський клуб не отримає ліцензію на наступний сезон УПЛ через борги в розмірі 5 мільйонів доларів. Є варіант, при якому створиться новий клуб "Карпати". При цьому може бути можливість, що він почне виступати не в любителях, а у Другій або Першій лізі.

Додати коментар

Захисний код
Оновити