Гол українського форварда Андрія Ярмоленка приніс перемогу Вест Хему над Челсі (3:2). Українець вийшов на заміну в другому таймі та став героєм матчу.

АПЛ. Вест Хем - Челсі - 3 : 2

На 34-й хвилині Соучек вивів молотобойців вперед, але арбітр зустрічі Мартін Аткінсон, скориставшись системою VAR, скасував гол півзахисника через офсайд.

У кінцівці першого тайму Челсі повів в рахунку - Вілліан реалізував пенальті. На 45 + 2 хвилині Вест Хем відігрався зусиллями Соучека.

Після перерви Вест Хем вийшов вперед після точного удару Мікейла Антоніо. На 72-й хвилині Вілліан зрівняв рахунок в матчі.

На 78-й хвилині на полі з'явився український вінгер Андрій Ярмоленко. На 89-й хвилині гравець збірної України приніс Вест Хему перемогу.

Челсі з 54 очками йде на четвертому місці АПЛ. Вест Хем піднявся на 16-ту позицію. Від зони вильоту Молотобойців відокремлює три очки.

У наступному турі Челсі 4 липня вдома прийме Уотфорд, Вест Хем 5 липня на виїзді зустрінеться з Ньюкаслом.