Мер Львова Андрій Садовий підтвердив, що Ігор Коломойський – співвласник "Карпат". Садовий також розповів, чому місто не може профінансувати клуб.

- До мене приходив сьогоднішній власник частини акцій "Карпат". Я дав чітке розуміння – для Львова принципово важливо, щоб "Карпати" були і грали у вищому дивізіоні. Ми готові допомагати всім, чим можемо, але ми не маємо права фінансувати професійні футбольні клуби. Ми підтримуємо дитячий футбол.

Тому стоїть завдання, щоб власники знайшли розуміння, а футболісти мали гарантоване фінансування. А власників там два: Смалійчук, здається, прізвище першого, потім є Коломойський, який має другу частину через інші структури.

- Тобто клуб не буде переходити в муніципальну власність міста?

- У нас немає таких планів, тому що сьогодні ми бачимо, що відбувається через коронавірус. У нас надходження впали дуже серйозно. Ми хотіли виступити в якості гаранта пошуку компромісу і створення народної команди, включити місто. Але так виглядає, що сьогодні це навряд чи можливо, враховуючи, що власники між собою поки що шукають діалог. Знайдуть – будемо підтримувати і робити все необхідне, — сказав Садовий.

Раніше повідомлялося, що зустріч "Карпати" – "Маріуполь" не відбудуться через відсутність фінансової можливості у львівського клубу відправитися на виїзд. "Карпати" виключать з турніру в разі повторної неявки.

Додати коментар

Захисний код
Оновити