У поєдинку 21-го туру Першої ліги України «Минай» на своєму полі зіграв внічию з «Інгульцем».

Зустріч почалася з 15-хвилинним запізненням, що було пов'язано з сильною зливою в Минаї. Важке поле позначилося на діях футболістів, які довго звикали до газону. Петрівці більше контролювали м'яч, але господарі поля виглядали гостріше в завершальній стадії атак. В кінці першого тайму рахунок у матчі відкрив Нурієв, якого на ударну позицію вивів Книш. Після взяття воріт господарі поля відчули впевненість і цілком могли до перерви збільшити свою перевагу. Відмінні можливості упустили Оринчак і Ткачук, що пробивали головою з хороших позицій.

Неприємності для «Інгульця» продовжилися на початку другої половини зустрічі. За грубу гру в центрі поля Семенок отримав другу в матчі жовту картку, залишивши свою команду в меншості. І мінайці почали агресивно бігти в наступ. Стасюк з кута штрафного влучив у поперечину, відзначитися Орінчаку завадив Шуст, блискучу реакцію продемонстрував голкіпер і після удару Піняшка.

«Не забиваєш ти - заб'ють тобі...» - відоме футбольне правило спрацювало і цього разу. Жичиков припустився помилки у власному штрафному, чим скористався Квасний, який прострілив у воротарський. Мішуренку залишалося переправити м'яч в порожні ворота. Надалі господарі поля намагалися вирвати перемогу, був близький до успіху граючий спортивний директор «Миная» Михайло Кополовець, але фінальний свисток зафіксував нічийний результат.

Перша ліга України. 21-й тур.

«Минай» - «Інгулець» - 1:1

Голи: Анатолій Нурієв (39) - Олександр Мішуренко (73)

Поп: Андрій Ткачук (22), Роман Никитюк (37), Олександр Маткобожик (57), Василь Піняшко (88) - Ніка Сітчінава (9), Андрій Семенко (19), Олександр Козак (69), Йохана Оскар Мкомола (79), Младен Бартулович (85), Богдан Шуст (94)

Вил: Андрій Семенко (55, дві жовті картки)

«Минай»: Андрій Попович, Максим Жичиков, Роман Никитюк, Олександр Маткобожик, Петро Стасюк, Андрій Ткачук, Олександр Глагола (Олег Голодюк, 17; Олексій Шпак, 46), Василь Піняшко, Данило Книш (Михайло Кополовець, 77), Богдан Оринчак (Ігор Вагін, 66; Владислав Микуляк, 77), Анатолій Нурієв.

«Інгулець»: Богдан Шуст, Олег Синьогуб (Микола Квасний, 46), Владислав Лупашко, Євген Запорожець, Олександр Кучеренко, Денис Балан, Андрій Семенко, Артем Щедрий (Младен Бартулович, 46), Ігор Загальский (Олександр Мішуренко, 46), Ніка Сітчінава (Йохана Оскар Мкомола, 70), Ілля Коваленко (Олександр Козак, 67)

Арбітр: Ігор Пасхал (Херсон)

Стадіон «Минай» (Минай).

Додати коментар

Захисний код
Оновити