Солігорський Шахтар, який очолює українець Юрій Вернидуб, на виїзді обіграв мінське Динамо в 11-му турі Вищої ліги Білорусі (1 : 0).

Команда екс-тренера Зорі володіла перевагою в першому таймі, але відзначитися футболісти не зуміли. Єдиний гол в матчі гості провели на початку другої половини зустрічі, забив Віталій Лісакович.

Відзначимо, що в складі господарів вийшли на поле два українця. Захисник Артем Сухоцький відіграв весь матч, тоді як форвард Дмитро Білоног вийшов на заміну в другому таймі.

Шахтар продовжує боротьбу у верхній частині турнірної таблиці. Команда Вернидуба набрала 21 очко, і займає третє місце. У наступному матчі Шахтар прийме одного зі своїх прямих конкурентів за призові місця Енергетик-БГУ 7 червня.