Президент Професійної футбольної ліги (ПФЛ) Сергій Макаров прокоментував ситуацію з місцем Інгульця в турнірній таблиці Першої ліги.

Клуб з Петрово наполягає на законності третього місця в таблиці, але ПФЛ розмістила команду на четвертій позиції.

“Ми говоримо про всі клуби, які набрали очок порівну. Цей пункт відноситься до всіх клубів. А Інгулець в цьому пересмикує. Вони чомусь вважають, що пункт потрібно застосовувати послідовно. Якщо перший підпункт рівний, то потрібно все починати заново вже між ними і Минаєм. Але не можу зрозуміти чому так – візьміть чемпіонат світу або Лігу чемпіонів.

Йдеться про те, що підпункти відносяться до одного пункту після двокрапки. Тому вони відносяться до всіх клубів, у яких порівну очок. У цьому сенс регламенту. Ми так це розуміємо, принаймні. Інгулець розуміє по-іншому. Але йде ж окрема таблиця між цими 4 клубами. Між ними рахують ці додаткові показники. Інгулець не згоден – добре, давайте сперечатися. Йти в КДК, давайте розбиратися. У нас різне трактування регламенту. Нас поправлять, якщо раптом не так.

Це перший раз, коли йде таке трактування регламенту.

Але в УПЛ такий же пункт і підпункти. Там слово в слово. Але на наступний рік будемо ще більше обговорювати і розписувати всі ці нюанси. Будемо якось реагувати, але вже з наступного сезону”.

Інгулець вже звернувся до Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу з вимогою поставити команду на третє місце.

Додати коментар

Захисний код
Оновити