Шахтар обіграв львівський Рух з рахунком 4 : 1 в рамках підготовки до рестарту УПЛ.

Контрольний матч Шахтар – Рух – 4 : 1

Голи: Соломон, 10, Марлос, 64 (пен), Коноплянка, 72, Мораєс, 85 – Брікнер, 9

Матч та онлайн-трансляція Шахтар – Рух стартував об 11:00. Напередодні львівський клуб розписав нічию з Динамо, натомість "гірники" проводили перший спаринг після карантину. Команда Каштру розпочала активніше і могла відкривати рахунок вже на 2-й хвилині. Тайсон з лінії карного пробивав у ближній кут – Бандура зіграв надійно. Вже за мить Фернандо прострілював на дальню стійку, Тете був готовий замикати, але Брікнер врятував львів'ян, вибивши сферу подалі.

Не забиваєш ти – забивають тобі. Жорстоке футбольне правило спрацювало на 9-й хвилині, коли Брікнер приголомшив Трубіна штрафним ударом з лівого флангу. М'яч низом залетів прямісінько під дальню стійку. Однак Шахтар відповів своїм м'ячем вже через хвилину. Бандура парирував перед собою постріл Фернандо метрів з 16-ти, а Соломон результативно зіграв на добиванні – 1:1 після стартових 10-ти хвилин.

Брікнер продовжував тероризувати Трубіна підступними стандартами. Півзахисник Руха пробивав по воротах навіть з кутового. Воротар Шахтаря виконав два хороші сейви. Натомість Соломон, найбільш активний гравець чемпіона України в дебюті, не дозволяв розслабитись обороні львів'ян – загострював, зовсім трішки не поцілив у дальній. Тете також стріляв за першої-ліпшої нагоди, однак Бандура не без проблем тягнув удари бразильця.

На 29-й хвилині Гриценко замінив Трубіна. Схоже, молодий кіпер зазнав пошкодження. Сікан вийшов замість Фернандо. Копина після красивої передачі п'яточкою від партнера закручував у дальній кут – Гриценко не менш ефектно перевів на кутовий. Схожий трюк виконали Тайсон з Патріком, останній пробив над поперечкою. Соломону відверто не щастило, наприкінці першого тайму ізраїльтянин дивом не замкнув простріл Додо. Результативна нічия – такий підсумок перших 45-ти хвилин з перевагою Шахтаря і пристойним рівнем Руха.

Після перерви Каштру виставив одинадцять нових гравців: Пятов, Вакула, Кривцов, Матвієнко, Артем Бондаренко, Степаненко, Піхальонок, Марлос, Коваленко, Коноплянка, Мораєс. Оборона Руха приймає на себе два поспіль удари Коваленка, в Мораєс, не опускаючи м'яча на газон, стріляє поруч зі стійкою. Невдовзі Шахтар організовує швидкий випад 3 в 3, але Дуць блокує удар Мораєса.

Вакула прорвався до штрафного з правого флангу та впав у боротьбі з суперником – рефері після короткої паузи призначив пенальті. Марлос з "позначки" розвів м'яч і голкіпера по різних кутах. Коноплянка збільшив перевагу "гірників", відзначившись найлегшим м'ячем у кар'єрі. Перевів на дальній стійці Бондаренка, а той покотив на лінію воріт – Коно вистачило мінімального дотику. Через дві хвилини Євген міг оформити дубль ударом в дальній, але Бандура кінчиками пальців перевів сферу в стійку.

Матвієнко був змушений покинути поле на 80-й. Захисник Шахтаря невдало приземлився на спину після боротьби на другому поверсі. Виглядало доволі моторошно. Активний Мораєс також не покинув поле без забитого м'яча. Бразилець вискочив на побачення з кіпером, отримавши класний пас від Марлоса, і впевнено реалізував вбивчий момент.