Журналісти ТаТоТаке поділилися інфорцією щодо продажу стадіону Чорноморця.

Маємо цікаву інфу про Чорноморець! В пятницю нарешті пішов з молотка стадіон клубу, який вже декілька років належав державному Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

Щоб ви розуміли масштаб події, це була 17-а (!) спроба фонду продати на аукціоні свій найбільший скарб. Вперше стадіон намагались продати рік тому за 1,1 млрд грн (40 млн доларів). А вже в березні 2020-го розраховували, що буде непогано, якщо вдасться виручити хоча б 10 млн доларів. За нашою інформацією, на двох останніх торгах в травні стартова ціна опускалась ще нижче, але покупці все рівно не зявлялись. І ось коли вона дійшла до відмітки 139 млн (тобто лише 5 млн доларів), диво нарешті сталося. За нашими даними, величезну споруду разом з офісними приміщеннями, фітнес-центром, ресторанами, готелем та підземним паркінгом придбала якась американська компанія. Вона вже внесла 10 відсотків від загальної вартості.

Навіщо стадіон американцям — до кінця не зрозуміло. Єдина версія — створення казино замість готелю. Але треба розуміти, що забезпечувати роботу такої махіни дуже непросто. За нашою інформацією, лише електроенергія коштує 1 млн грн на місяць. Вартість же всіх комунальних послуг і податок на землю — це близько 3 млн грн! А ще зарплата працівників стадіону — десь 600 тисяч.

Що це значить для футбольного клубу? Нічого хорошого. Якщо Чорноморцю доведеться платити за оренду стадіону, клуб явно це не потягне. Ринкові ціни — 200-400 тис грн за матч. А знову грати на стадіоні Спартак може і не вийти. Там вже демонтовано світло та й внутрішня інфраструктуру навряд чи відповідає вимогам.

Додати коментар

Захисний код
Оновити