Головний тренер «Металіста 1925» Андрій Демченко висловив свою думку щодо продовження сезону та варіантів його догравання.

Раніше повідомлялося, що саме так може бути дограний сезон серед тих, хто хоче підвищитися в класі.

- Однозначно, ми хочемо цей сезон дограти та визначити переможця на полі. Це буде єдиним правильним варіантом розвитку подій. Робити таблицю підсумковою після 19-ти турів із 30-ти - це нонсенс. Я розумію, що пандемія коронавірусу є форс-мажором, але знайти консенсус та дограти чемпіонат треба обов'язково.

Дивною для мене є позиція, перш за все, «Минаю» та «Волині». Точніше, я-то розумію, чому вони так проголосували, але це точно не по-спортивному. Впевнений, якби восени ми завершили лише перше коло (після 15-го туру «Металіст 1925» посідав першу сходинку в таблиці - примітка), зараз були б обома руками за догравання. Знову-таки, твердо впевнений, що вболівальники нас би підтримали!

- Тобто ви готові на будь-який формат змагань?
- Головне - виявити переможця за спортивним принципом. Чудово розумію, що у кожної команди свої задачі. Хтось робить все, аби вийти до Прем'єр-Ліги, інші - аби не вилетіти до Другої, команди ж із середньої частини таблиці подумки вже готуються до нового сезону. Тому і вони - думки - в кожної різні. Однозначно можу сказати, що ті команди, які прагнуть підвищитися у класі, повинні у чесній боротьбі виявити сильнішого!

- Як вважаєте, деякі команди хочуть вийти до УПЛ «малою кров'ю»?
- Виходить, що так. Це голосування - тому підтвердження!

- А чи не доцільно в такому випадку взяти до уваги таблицю станом на кінець першого кола змагань? Вона-то є більш об'єктивною…
- Ви праві, що вона краще відображає стан справ. Після 15-го туру хтось встиг зіграти з лідерами, а хтось, навпаки, ні. Ми, наприклад, у другому колі зіграли з трьома лідерами, а «Минай» та «Волинь» - лише з одним. Я вже сказав, що залишати таблицю у її нинішньому вигляді є нонсенсом.

Додати коментар

Захисний код
Оновити