Головний тренер «Руху» Юрій Бакалов поділився враженнями від контрольного матчу своєї команди проти «Динамо» Київ (нічия 0:0).

«Сьогодні ми грали на історичному стадіоні ім. Валерія Лобановського з «Динамо». Звичайно, емоції тільки позитивні, дуже приємно, що вдалося зіграти внічию з грандом нашого футболу. Це для нас історичний матч, впевнений, не останній раз граємо проти «Динамо».

Висновків по гарячих слідах робити не буду. Так, ми мали свою тактику на гру, але треба також враховувати стратегію суперника. Коли вийшли на поле, від цього і відштовхувалися. Рахунок, може, і приємний, але якість гри залишає бажати кращого.

У другому таймі були проведені заміни, щоб всі гравці мали можливість перевірити себе на тлі такої команди. Ви бачили, ми ніякого автобуса не ставили, продемонстрували приємний відкритий футбол. Завдяки командним діям ми створювали гостроту біля воріт суперника.

Були, звичайно, моменти і у київського «Динамо». Наша філософія така - розвиватися і показувати футбол, який сподобається глядачам. На такий футбол ходитимуть. У нас попереду «Шахтар», на таку команду не потрібно налаштовуватися морально. Фізично ми трохи попрацюємо».

Додати коментар

Захисний код
Оновити