Ігор Суркіс оштрафував Бєсєдіна за п'яні пригоди в міжсезоння 2016/17, але за футболіста заступився тодішній наставник команди Ребров, продовживши перебування Артема в столичному клубі.

Телеграм-канал «Динамо Київ Inside» повідав подробиці цієї історії: «Це 2016 рік. У клубі цю тему тоді знали, як знали і про п'яні пригоди 20-річного шнурка з подібними рептиліями. При бажанні, Артем сам зможе всім підтвердити, що тоді був крупно оштрафований, не дивлячись на той факт, що сталося все це в міжсезоння 2016/17.

Скажемо більше, це стало його останнім «китайським попередженням» від керівництва клубу. За нього замовив слово тодішній головний тренер Ребров, тим самим продовживши роки перебування Бєсєдіна в клубі.

Минуло три з гаком роки. Людина одружилася, потрапила «під залізний каблук», народилася дитина. З «зеленим змієм» Артем не те щоб вщент, але посварився, зустрічаються один з одним тепер набагато рідше. Мораль цієї байки така – бережи честь змолоду, друже. Це бумеранг за твоє тупе юнацтво, проведений разом з хлющами. Терпи».

Сьогодні, 20 травня, в соцмережах з'явилося відео, зняте в 2016 році, коли Бесєдіну було 20 років. На відео Артем випиває в компанії знайомих, і в ході словесної перепалки отримує удар в обличчя.