Футбольне середовище з подивом сприйняло звернення трьох зірок вітчизняного шкіряного м'яча до спікера Верховної Ради.

Саркастичним здивуванням сприйнято в футбольному середовищі звернення трьох зірок вітчизняного шкіряного м'яча до спікера Верховної Ради з приводу політизації діяльності Тимчасової слідчої комісії, яка займається проблемами корупції в українському футболі. Про це повідомляє "Футбольний клуб".

"Звичайно, можна було б написати рівно одну фразу: йдеться про трьох підлеглих Павелка по роботі, людей, яким він платить гроші, і тим закрити тему, – пише у своєму Telegram-каналі головний редактор тижневика "Футбол" Артем Франков. – Але – ІМЕНА! Але – вдячність і любов, чиї паростки не витопчеш ніякими чобітьми...

Тому я звернуся насамперед не до "трьох золотих", а до того, хто стоїть за цим найбезглуздішим і найпозорнішим документом – який зовсім зневірився, раз пішов на таке, Павелко або комусь з особливо тупих його соратників. Взагалі, рука людини без диплома відчувається по жахливій неефективності та недоладності ідеї...

Ви дійсно вважаєте, що дане звернення може на когось подіяти? Що перетягування в стилі "а за мене вписалися Ікс, Ігрек і Зет, тому я не винен" може служити хоч якимось ненульовим аргументом? Ну хіба що в нашій країні з її невичерпною звичкою розсилати колективні листи...

Щодо політизації – це ви серйозно??? Тобто кілька років у виконкомі Федерації і по її регіонах плодилися депутати і губернатори, перетворюючи в політячейку правлячої партії, партії самого Павелка, а про політизацію футболу ви заговорили тільки зараз? Це, знову ж таки, на кого розраховане – на зовсім "кончених"?!

І що, власне, має послідувати у відповідь на вашу петицію? Ряди тих, хто кається, рве волосся та посипає попелом чогось там - депутатів, слідчих, журналістів? Типу – вийшло сонце із-за хмар, не такий вже він смердючий?!

Найсмішніше в усьому цьому, якщо замислитися, – сам факт такого звернення. Технологія його створення. Тобто дзвонить раптом один ЗМ іншому: слухай, тут нашого друга, кришталево чесну людину і патріота, зовсім вже замочили, чи не вписатися нам із зверненням? Я тут накидав кілька рядків, подивися, допиши свій, а потім скинь третьому!

Правда, саме так все і відбувалося?! Ну не можу ж я припустити, що вас обдзвонив Павелко (він сам – все ж Костюченко не по чину; або вже можна?..) і запропонував підписати заздалегідь підготовлений Г. або Н. маніфест – це пахло б дуже погано. Звичайно, великі самі зібралися, вирішили і зробили, інакше і бути не могло!

Цікаво, якими каналами спочатку "маніфест голденболлов" вступив у ЗМІ...

Хоча копатися в подробицях не бачу сенсу. Написали і написали собі. Значить, Павелко і подільникам зовсім недобре, значить, "завод" не просто так втік, значить, підібралися до відомих справ впритул і дах ось-ось завалиться або з'їде...

Але чорт візьми – яке розчарування! Або, навпаки, суворе підтвердження матеріальності нашого світу.

Андрій Васильович, а чому б вам не залучити з тією ж метою зарубіжних зірок? Дарую ідею!

Колега Франкова – Костянтин Андріюк – задається питанням: а чи відомо взагалі підписантам листа про існування цього "паперу" і про порушену в ній проблематику?

"Головний тренер збірної України Андрій Шевченко взагалі хоч знає про існування цього листа? – вигукує на своїй сторінці у мережі Фейсбук автор кількох викривальних програм про корупційну діяльність А. Павелка. – Він хоч може розшифрувати абревіатуру – ТСК ВР? Він назве хоч село, де знаходиться цей завод штучних полів? Точніше, вибачте – знаходиВСЯ!

Він... та що тут далі продовжувати, це якийсь день бабака!..".

Досить емоційною вийшла репліка модераторів сторінки "Динамо Київ Inside" в Telegram: "Дивне відчуття розчарування кумирів дитинства. Звернення трьох володарів "Золотого м'яча" в захист Павелка – це вже за межею розуміння. Це ж до якої міри морального плінтуса?.. Де Ви і де ця брехлива Борода? Як можна розмінювати ІМ'Я на 30 срібняків?.."