Такий анонс зробив анонімний Телеграм-канал «Таємниці футболу», який регулярно публікує особисті контактні дані різних футбольних функціонерів, пише Інтернет-видання «Аргументум».

За інформацією тг-каналу, причина продажу столичного клубу у відсутності фінансової можливості у власників - братів Суркісів - його утримувати.

«... у нас прекрасна новина для всіх уболівальників Динамо. Скоро у Клубу може бути новий господар! Відсутність грошей у Суркісів і інші проблеми змусили братів опуститися на землю і просити за клуб більш-менш адекватні гроші », - сказано в повідомленні.

Відзначається, що ціна ФК впала більш, ніж в чотири рази.

«Намагалися вони його продати за 400, опускалися до 250, потім були 150 і ось 80. Давайте будемо чесні, для того стану, до якого привели своїм горе менеджментом Суркіси, це цілком нормальні гроші. Пропонували купити конкретному бізнесмену, нашому співвітчизнику ... поки думає », - повідомляє канал і висловлює надію на те, що після зміни власника« Динамо »знову стане кращим клубом в Україні.

Фінансові проблеми власників ФК посилила історія «Приватбанку», уточнює тг-джерело.

«Динамо» - в кредитах, які погашали за рахунок «приватівських» грошей. А їх ще можуть зажадати повернути.

«Якщо упустити факт того, що у Суркісів в цілому погано з грошима, також на такий демпінг вплинув і фактор справи Привату, з яким у них теж все погано. Адже Суркіси більше бояться не того, що їм не повернуть їх кіпрських грошей ... а того, що попросять повернути те, що видали після рішення двох інстанцій: найбільш «чесних і непідкупних» окружного та апеляційного окружного судів. Нагадаємо, що після рішення «скандального» судді Вовка, «повирішувати» через Грановського, надававивши через Луценка «кримінальною справою» на Данилюка, Суркіси отримали свої бабки. Правда, близько 300 брати отримали грошима, а решта близько 700 в якості закриття в Приваті кредитних історій по Динамо.

Як підсумок, новий господар отримає не тільки клуб в розваленому стані, з роздутим штатом, незрозумілими контрактними зобов'язаннями, особистими мутками Ігоря з агентами, боргами по з / п і хитрими схемами по її виплаті. До цього всього скоро в якості бонусу додадуться кредити від Привату, ще й з відсотками », - інформує канал і нагадує, що братам Суркісам« Динамо »дістався взагалі безкоштовно.

Додати коментар

Захисний код
Оновити