Телеграм-канал Динамо Київ Inside повідомляє, що матч 24-го туру чемпіонату України Шахтар - Динамо відбудеться на НСК Олімпійський в Києві.

«У разі відновлення чемпіонату 30 травня, гра 24-го туру" Шахтар "-" Динамо "дійсно буде проведена в Києві. Ініціатива виходила особисто від керівництва донецького клубу, киянам залишалося лише дати свою згоду. УПЛ проінформована. Місце зустрічі - НСК "Олімпійський".

За даними на сьогоднішній день, 4 клуби з шістки будуть проводити домашні матчі в Києві. "Шахтар" на НСК і "Оболонь-Арені", "Десна" і "Колос" поділять "Оболонь-Арену" і стадіон ім.Лобановского, наш клуб - швидше за все на НСК і домашньому ст. Лобановського.

"Зоря" і "Олександрія" планують грати на домашніх аренах. І найголовніше, враховуючи абсолютну аморфність ФФУ з приводу медпротокола (тестування, фінансування тощо), медпротокол схоже буде існувати тільки на папері. Вся відповідальність покладена на клуби. Механізму такої відповідальності не передбачено. У разі заражень вина буде покладена на керівництво команд і їх медслужби. Гідний підхід », - йдеться в повідомленні.

Додати коментар

Захисний код
Оновити