Захисник «Різеспор» Микола Морозюк розповів про карантин в Туреччині.

«З кожним днем ​​тут карантин все жорсткіше і жорсткіше. Вводиться більше обмежень. Особливою можливості в місто вийти немає, поліція відстежує. Тому майже цілодобово доводиться сидіти вдома. Виходить, потрібно на цей час стати егоїстом і думати тільки про себе, закрившись в квартирі. Звичайно, важко. Хто знає, може, це моє останнє інтерв'ю, коли я розмовляю. Якщо карантин триватиме, через пару місяців почну вже гавкати (сміється).
Поки що нічого не зрозуміло. Мені здається, що потрібно готуватися на тривалу ізоляцію. Все буде залежати від того, як буде йти боротьба з вірусом, в який бік. На жаль, статистика по всьому світу поки що невтішна.

Спочатку чемпіонат призупинили на тиждень, тому їхати ніхто не поспішав. Потім знову продовжили «канікули». Зараз сказали просто чекати.

Коли Україна закривала повітряний простір, 17-18 березня, ми ще тренувалися. 18 березня оголосили, що чемпіонат призупинять. Ми потім ще чотири дні тренувалися, а потім сказали можете ще чотири дні відпочивати, але з Туреччини не виїжджати. Тому ми всі тут і будемо чекати кінця карантину.

Найгірше, що немає визначеності, незрозуміло, коли можна буде грати в футбол. Зараз поки що все міркують, як розподіляти місця в чемпіонатах, якщо вони не будуть дограні. Зате білоруси грають, і тепер у них найпопулярніший чемпіонат в Європі. Неймовірно, їхня країна знаходиться майже в центрі Європи, де бушує епідемія, а вони грають в футбол. У Лукашенка, напевно, свій погляд на коронавірус. Зате стежу за новинами їх чемпіонату, цікавлюся брестським Динамо і мінським Динамо, де грають знайомі хлопці. Дивлюся на них, і у самого таке відчуття, що ми вже п'ять років не граємо ».

Додати коментар

Захисний код
Оновити