Півзахисник Десни Андрій Тотовицький розповів, чому не зміг заграти у чемпіонаті Бельгії.

"Чому не вдалось заграти в Бельгії? Там були нефутбольні нюанси. Три місяці вдома сидів, поки мені візу не відкрили. Приїхав в команду, мені сказали привезти довідку про несудимість, здав документи. Вони сказали, що ось-ось повинні зробити візу. У мене тоді дружина народила, доньку практично не бачив. Запитав, чи можу я поїхати додому, забрати сім'ю.

У мене залишалося 5-6 днів до кінця візи. Вони мене заспокоювали: "Не хвилюйся – ми тобі все зробимо". Перед зимовою відпусткою кажу їм: "У мене вже віза прострочена. Як мені летіти?". У клубі кажуть: "Ми тобі завтра пришлемо папірець, покажеш його, тебе пропустять".

Приїхав я додому, назад ми летіли з Безусом. Пройшли реєстрацію, чекали посадку на літак. Такого у мене ніколи в житті не було: підходить прикордонник і каже: "Можна перевірити ваші паспорти?". Ми дали йому документи. Він дізнався, що ми футболісти. Запитав у мене: "Куди ти зібрався летіти?". Кажу: "У Бельгію". А він: "У тебе вже три місяці як прострочена віза, як тебе випустили?". Кажу: "Мені нічого не сказали. У клубі радили показати документ". Прикордонник сказав, що документ не "пройде". Оскільки мене впізнали, то паспорт віддали, але з рейсу зняли. Я подзвонив в клуб – сказали, що вирішать питання за кілька днів. І ці кілька днів перетворились у три місяці.

А коли приїхав в Кортрейк – всі думали, що я вже пішов з команди, почали сміятися. Ще й тренер виявився принциповий, не ставив мене в заявку", – розповів Тотовицький у коментарі виданню Tribuna.

Comments: