Капітан Колоса Віталій Гавриш в інтерв'ю прес-службі клубу розповів, що його команда має намір дограти чемпіонат і інші варіанти недоречні.

До речі, тиждень тому президент Динамо Ігор Суркіс запропонував скасувати 23-й тур, який був зіграний після розподілу на шістки, і після цього думати над розв'язанням проблеми перерваного чемпіонату.

— Зараз багато розмов про те, яким способом завершити чемпіонат. Як по-чесному на твою думку?

— По-чесному, звісно, було б дограти чемпіонат, якщо буде можливість. Я читав і таку ідею, щоб анулювати результати останнього на сьогодні 23-го туру. Але я не розумію, як його можна скасувати, якщо команди його зіграли? Взагалі, незрозуміло звідки такі розмови можуть з’являтися.

— Як на рахунок влітку дограти?

— Як варіант. Я вважаю, що можна наступний сезон «посунути». Чи експрес-календар зробити – через два дні на третій грати. Не думаю, що будуть проблеми у такому темпі грати, і всі будуть у рівних умовах. Це найкраще, аніж щось там скасовувати. Питання буде з перепусткою у Єврокубки, але я думаю можна знайти вікно, щоб розіграти цю путівку.

Нагадаємо, перед виходом на вимушену перерву Колос на виїзді поступився Олександрії - 2:4. Зараз команда Костишина з 26-ма очками розташовується на шостому місці чемпіонату України.

Додати коментар

Захисний код
Оновити