Український захисник словацької "Нітри" Дмитро Немчанінов розповів про ситуацію з паузою в чемпіонаті через пандемію коронавируса.

- Коли стало ясно, що чемпіонат Словаччини теж йде на карантин?

- У нашому містечку хворих на коронавірус не було. Були тільки чутки про Братиславу. Словаччина знаходиться в Європі, тому вони теж відреагували на те, що відбувається. Паніки не було, але всі поставилися серйозно. Зараз дозволено збиратися компаніями не більше 2-3 чоловік. Місцеві наші гравці поїхали по домівках майже відразу, а ми 15-16 березня ще були в місті, підтримував форму самостійно, ходили в тренажерний зал. Але потім сказали, що краще цього не робити, тому що поліція може застосувати штраф. Кажуть, зараз в Словаччині вже відновлюють роботу деякі підприємства, але заборонили на вулицю виходити без масок.

- Тобі вдалося виїхати в Україну до закриття кордонів?

- Так. Було оголошення, що 17 березня Україна закриє повітряний простір. Представники клубу на машинах довезли нас до кордону, ми перейшли її пішки, а вже на нашій території нас чекав мікроавтобус, на якому ми поїхали до Києва. Нам пощастило, тому що ми виїхали до великого скупчення людей на пропускних пунктах.

- Після карантину "Нітра" продовжить співпрацю з українцями?

- Сподіваюся, що вийде дограти чемпіонат. Напевно, і контракт продовжать. Якщо в травні зберемося, можна грати по два матчі на тиждень і завершити чемпіонат.

Додати коментар

Захисний код
Оновити