Захисник «Валенсії» Ельякім Мангала згадав про часи, коли він грав під керівництвом Хосепа Гвардіоли.

Французький захисник Валенсії Мангала не зміг закріпитися в Манчестер Сіті за Хосепа Гвардіоли, але вважає час спільної роботи з ним найкориснішим в кар'єрі.

«Робота з Гвардіолою - це унікальний шанс для будь-якого футболіста, - цитує Ельякіма France Football. - З ним ти починаєш бачити і сприймати футбол по-іншому ».
За місяць тренувань з Гвардіолою я дізнався більше, ніж за попередні два роки в Манчестер Сіті

«Ми познайомилися після Євро-2016, і вже через місяць мене відправили в оренду до Валенсії, але за кілька тижнів тренувань з Гвардіолою я дізнався більше, ніж за два попередні роки в Манчестер Сіті. Вся його робота орієнтована на колектив, а то, як він пояснює свої ідеї, змушує гравців в корені міняти свої уявлення про гру ».
«Якщо коротко пояснити принципи філософії, то він завжди хоче домінувати, володіти м'ячем, постійно завдавати ударів супернику. На кожній ділянці поля він вимагає створювати чисельну перевагу, не давати опоненту простору, але в той же час чітко знати зону своєї відповідальності і ніколи не упускати її з уваги ».

«Дуже часто буває, що суперник програє команді Гвардіоли ще задовго до початку матчу, тому що кожному поєдинку передує ретельний розбір гри цього суперника. І на полі ми виходимо вже знаючи всі сильні і слабкі сторони опонента, та ще й мають на озброєнні кілька варіантів ігрового плану ».

«Ще одним феноменальним властивістю Гвардіоли є його інстинктивне розуміння можливостей кожного футболіста. Іноді він переривав тренування, щоб пояснити якогось конкретного гравця те, що він повинен зробити, і той, навіть ніколи раніше цього не роблячи, раптом розкривається зовсім інакше ».
Зробити з Олександра Зінченка лівого захисника було під силу тільки Гвардіолі

«Напевно, будь-хто зміг би використовувати Кевіна де Брейне або Давида Сільву на їх« рідних »позиціях, лише трохи щось подкорректировав, але ось зробити з атакуючого півзахисника Олександра Зінченка лівого захисника, було під силу тільки Гвардіолі».
«Я не знаю, як складеться моя подальша кар'єра, але знайомство з Гвардіолою стало таким собі переломним моментом. Я не зміг заграти при ньому в Манчестер Сіті, і на те були вагомі причини, але я отримав величезну кількість знань і тепер намагаюся почерпнути все корисне, що тільки можна, у інших наставників. Сподіваюся, що коли-небудь це допоможе мені стати хорошим тренером ».
Раніше повідомлялося, що Мангала став одним з десяти гравців Валенсії, що заразилися COVID-19.

Додати коментар

Захисний код
Оновити