Колишній футболіст київського «Динамо» і збірної України Сергій Коновалов згадав своєї перехід з «Дніпра» в стан «біло-синіх», який відбувався зі скандальним відтінком.

- Після «Дніпра», коли вже розігрувався незалежний чемпіонат України, ти перейшов в «Динамо». Перехід дніпропетровської четвірки: Коновалова, Максимова, Беженара і Похлебаєва проходив зі скандалом. Що рухало вами?

- Якщо ви пам'ятаєте, тоді в пресі роздули наш перехід з відтінком скандалу. Нас мало насильно змусили перейти в «Динамо», та до того ж посеред чемпіонату. Це не так. Ще з літа, коли Микола Павлов був біля керма «Дніпра», на нас безпосередньо вийшли представники «Динамо», які були зацікавлені в нашому переході. Ми відповіли, що потрібно дограти чемпіонат, і тоді можна буде повернутися до цієї розмови. Так воно і вийшло.

У той час у фінансовому плані «Дніпро» сильно штормило. Обіцяли виплатити преміальні після закінчення сезону. Обіцянку не виконали, а сума накопичилася чимала. Миколі Петровичу весь час доводилося шукати якихось спонсорів, донорів, щоб якось протримати на плаву команду. Зрештою, йому це набридло, і він вирішив піти з команди, тим більше надійшла пропозиція очолити «Динамо». Після закінчення чемпіонату він зібрав нас, сказавши, що я йду в «Динамо» і кожен з вас має право шукати собі самостійно команду, або як варіант залишитися в «Дніпрі».

Крім «Динамо» нашій четвірці надійшли запрошення з Росії. Мене і Похлебаєва знову наполегливо кликав московське «Торпедо». Максимова хотіло бачити московське «Динамо», і він навіть поїхав в Москву, підписавши попередній контракт. Але все-таки Київ не відмовився від планів, щоб наша четвірка була в «Динамо». Після закінчення чемпіонату ми поїхали в Київ на переговори. Якраз потрапили на останній матч Ліги чемпіонів, де «Динамо» програла «Баварії» 1:4, і Шева забив свій перший м'яч у єврокубках. Подивилися футбол, повернулися в Дніпропетровськ, і прийняли спільне рішення залишитися в «Дніпрі» ...

Але мабуть з таким рішенням були не згодні кияни. Знову пішли наполегливі пропозиції, плюс слово Павлова, якого ми дуже поважали, що і вирішило наші коливання. Тим більше ми добре знали всіх хлопців з «Динамо», з якими були знайомі ще з юнацького футболу. От і все.

А ЗМІ просто роздули перехід як скандальний. А буквально через місяць, як тільки ми пішли, в «Дніпрі» відразу заворушилися, почали вишукувати фінанси і Ігор Бакай, призначений на той час як головний рятівник команди, зустрічався з нами з приводу нашого повернення. Але було вже пізно. Як компроміс, вирішили зробити такий собі бартер - ми в «Динамо», а з «Динамо» в «Дніпро» перейшли Шаран, Ковалець, і трохи пізніше Мізін.

Comments: