Зимовий новачок "Руху", хавбек Юрій Романюк, пригадав, як свого часу був на перегляді в білоруському "Торпедо-БЕЛАЗ" і покликав до себе в гості свою Яну.

Кілька днів потренувався, з дня на день мав підписувати контракт. Винайняв окрему квартиру у Жодіно, зателефонував своїй Яні і запропонував переїхати до мене. Вона зібрала речі, сіла на поїзд, а по дорозі зустріла Мілевського.

Я в цей час вечеряв з командою, сім-карту місцеву ще не купив… Дивлюсь на телефон – дзвінок на Вайбер. На екрані – milya10. Я піднімаю трубку, кажу: «Алло!», а там моя Яна. Привіт, говорить, скажи, на якій зупинці мені краще виходити. Я її питаю: «В кого ти телефон взяла?» А вона відповідає: «Не знаю, попросила телефон в якогось білоруса».

Вже потім, коли приїхала до мене, я їй пояснив, чий то був телефон. А вона ще розповіла, як Артем пробував до неї залицятись. То зима була, а він у сонцезахисних окулярах до неї підходить. Позаду великий годинник висить, а він її запитує: «Девушка, не подскажете, сколько времени?».

Однак у «Торпедо-БЕЛАЗ» Юрій так і не перейшов.

Справді, дівчина приїхала, два дні там пожили разом і назад повернулись. У клубі весь тиждень обіцяли, що от-от мають укласти контракт, аж тут на перегляд приїхали легіонери з Африки… В підсумку, їх і взяли в команду.

Тренер пояснив, що їм потрібні швидкі півзахисники. Я кажу, добре, я взагалі-то захисником пробуватись до вас приїхав. І тести бігові теж склав непогано, був у серединці. Ну я тоді зібрав речі і поїхав в Одесу на збори з «Чорноморцем».

Додати коментар

Захисний код
Оновити