Віталій Рева: Лунін отримає шанс заграти в Реалі

Колишній воротар збірної України Віталій Рева оцінив перспективи Андрія Луніна в Королівському клубі.

"У найближчому майбутньому заграти там буде складно. Таким клубам потрібні воротарі з ім'ям, і не випадково за Тібо Куртуа в Мадриді заплатили величезні гроші. Нашому голкіперу потрібен ще час, щоб оббитися в іспанському футболі, набратися певного досвіду. Я сподіваюся, що у нього все вийде, працювати він уміє. Ймовірно, шанс у Андрія з'явиться.

Його сильні сторони – психологічна стійкість, постійна готовність до роботи, гра ногами, хороша школа. Важливо, що Лунін вже в ранньому віці почав виступати в Прем'єр-лізі. Допомогло те, що він спокійно ставився до допущених помилок, а їх спочатку вистачало.

Про воротарів, в хорошому сенсі, часто говорять – присутня легка відмороженість. Ось це якраз про Андрія. Втім, найголовніше його якість, на мій погляд, це вміння читати гру, передбачати ситуацію. Він не притискається до воріт, намагається діяти на виходах, на перехопленнях. Потрібно враховувати і поведінку в побуті – тут теж все добре. Словом, майбутнє у нього хороше", – цитує Реву zbirna.com.

Нагадаємо, оренда Луніна в Ов'єдо розрахована до 30 червня. Його контракт із мадридським Реалом чинний до літа 2024 року.

Додати коментар

Захисний код
Оновити