Андрієвський: Я взагалі не граю в Динамо. Після завершення сезону будемо говорити

Півзахисник київського "Динамо" Олександр Андрієвський визнав, що не задоволений своїм становищем у клубі. Причина – зовсім мала кількість хвилин на полі.

Олександр зауважує, що зимові збори в Михайличенка були дуже складні:

Були дуже важкі випробування, ми робили багато фізичної роботи, бігли тест Купера.

- Після таких зборів відчувається легкість?

- Мені складно сказати, тому що я не граю в матчах. Це позначається на останніх хвилинах, коли важко. У нас є перевага в цьому.

- Як в матчі на Кубок з «Олександрією»? 

- Так, про це і кажу. Хоча і «Олександрія» грає більше в фізичний футбол. Ми в меншості виглядали свіжими на їх фоні. Збори дають свої плоди. - Чому вболівальники «Динамо» так сильно хейтять команду?

- Від любові до ненависті один крок. У нашу сторону багато негативу, так. Може, тому, що ми не граємо в Лізі чемпіонів або тому, що «Шахтар» вже кілька років поспіль посідає перше місце. Не хочу повторюватися про молоду команду. Але так і є, якщо взяти середній вік: який у нас, а який у «Шахтаря»? Упевнений, у нас все вийде. Тому що «Динамо» має бути на першому місці.

- Чого вам не вистачає?

- Складно сказати. Якщо взяти сильних футболістів, то вони у нас є. Той же Циганков, Миколенко, Бурда.

- Ви кайфуєте від футболу в цьому «Динамо»?

- Не можу кайфувати від футболу, тому що не граю. Просто від тренувань складно кайфувати. Роблю все, віддаюся повністю на тренуваннях, але треба грати. Ми заради цього тренуємося, а не для того, щоб просто побігати.

- Якщо ситуація буде такою ж, зміните клуб? - Дуже складно психологічно. Я взагалі не граю, не розумію, чому не граю. Купа думок всіляких. Але ні в якому разі не засуджую тренера. Після завершення сезону буду розмовляти. Не хочу, щоб так тривало.

- Яка у вас мрія?

- Мрію, щоб «Динамо» стало чемпіоном України. Був би дуже щасливий. Зараз багато молодих наших пацанів. Якби виграли цим складом, це було б дуже сильно.

- Не факт, що ви будете грати за «Динамо» всю кар'єру, але вболівати за цей клуб будете завжди?

- Звичайно.

Додати коментар

Захисний код
Оновити