Президент федерації футболу Італії: Зробимо все можливе, щоб дограти Серію А

Президент італійської федерації футболу Габріеле Гравіна заявив, що організація зробить все можливе, щоб Серія А була дограна.

- Наше завдання - планувати терміни, які все ще дають надію всім тим, хто любить наш спорт. Ми намагаємося зібрати воєдино всі елементи і проекти, щоб в цей момент негативу можна було сподіватися змінити щось в нашому світі і почати все заново, - цитує Гравіна Сorriere dello sport.

- Кінець сезону зараз? Ті, хто знайомий зі мною, знають, що я без бою не здаюся. Поки у мене є шанс, я буду сподіватися на відновлення чемпіонатів. Я бачу ситуацію і розумію, що передчасно думати про дату поновлення чемпіонату. Але ми повинні думати позитивно, а також у випадку охорони здоров'я італійців, ми повинні сподіватися, що ця ситуація закінчиться якомога швидше.

Ми постараємося зробити все можливе, щоб зіграти навіть ціною прохання про підтримку з боку найвищих міжнародних інститутів, я маю на увазі УЄФА і ФІФА. Вийти за рамки 30 червня, а значить, і скористатися перевагами липня і серпня.

Дата, після якої неможливо завершити сезон? Сьогодні говорити про дати не має ніякого сенсу. Ми повинні знати, що нам потрібно 45-60 днів, щоб дограти наш чемпіонат. Якщо нам нададуть місяць липень і серпень, як орієнтують УЄФА і все федерації, це може бути звітний період.

Додати коментар

Захисний код
Оновити