Анатолій Безсмертний: Лікарі Полісся щодня на зв'язку

У зв’язку із запровадженням в Україні карантину з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, футбольний клуб «Полісся» нині перебуває на вимушеній перерві.

Отож, як тренерський штаб клуб планує виходити із ситуації, що склалась у плані фізичної підготовки команди і чи будуть гравці займатися індивідуально, розповів головний тренер «Полісся» Анатолій Безсмертний.
- Анатолію Петровичу, розуміємо, що ситуація зараз непроста, було призупинено чемпіонат і усі команди були вимушені робити не заплановану перерву у зборах і підготовці до змагань. Чи давали Ви якісь індивідуальні завдання для гравців своєї команди на період карантину?
- Наразі гравці не отримували від нас ніяких індивідуальних завдань на цей період карантину, оскільки вони включають в себе тренажерну залу, біг і басейн. Зараз заклади для належної та безпечної підготовки гравців не працюють. Звісно, альтернативою цьому можуть стати спеціальні майданчики на вулиці, однак, на сьогоднішній день це трохи небезпечно, тому ми остерігаємось і до третього квітня вирішили не давати подібних завдань. Якщо карантин не буде продовжено, тоді уже вийдемо на поле і будемо відновлюватися, а наразі очікуємо новин. Зараз найголовніше – це здоров’я.
- Якщо, все-таки, карантин буде продовжено, чи будете тоді навантажувати футболістів?
- Безумовно, якщо карантинні заходи будуть продовжені, тоді будемо розроблювати програму тренувань для футболістів вдома, позаяк це вже буде занадто велика перерва.
- Чи усі футболісти мають можливість займатися вдома?
- Так. Піднімали цю тему і у кожного персонально уточнювали чи буде можливість працювати в домашніх умовах. Майже усі футболісти мають вдома необхідні тренажери і готові займатися, тому, гадаю з цим проблем не виникне.
- Чи плануєте Ви якимось чином брати участь у цьому тренувальному процесі, можливо, десь контролювати виконання завдань на карантині?
- Планую. Попередньо, навіть, обговорювали питання про дистанційні, групові тренування в режимі онлайн, тобто, через відеоз’язок. Така практика є досить відомою і розвиненою у багатьох командах Європи, то чому б і нам не спробувати.
- Лікарі якимось чином контролюють стан гравців, виходять з ними на зв’язок?
- Безумовно, лікарі щоденно на зв’язку. Постійно цікавляться їх самопочуттям, консультують і закликають хлопців дотримуватися усіх вимог на період карантину.

Пресслужба ПФЛ за матеріалами polissyafc.com

Додати коментар

Захисний код
Оновити