Тренер Олімпіка закликає у випадку завершення УПЛ розширити лігу до 16 команд

Тренер з фізпідготовки "Олімпіка" Антон Дяченко розповів про те, як проводить час на карантині, які навантаження отримують футболісти першої команди.

Тренер зауважує, що без потреби на вулиці час не проводить, а для дитини прогулянки здійснює в місцях без великого скупчення людей.

Ситуація, м'яко кажучи, незвичайна... Зачепила весь світ... Але нам потрібно, сконцентруватися на тому, що від нас залежить і дотримуватися рекомендацій ВООЗ, не панікувати і чекати, поки ситуація не стабілізується.

Основна мета для нас зараз – підтримка фізичної форми. Тому розробили базову програму із врахуванням відсутності можливості відвідувати тренажерний зал, а так само відсутність великого арсеналу інвентарю у гравців.

Вправи в ній переважно загального характеру, трохи вправ для верхньої частини тіла, що не завжди піддається реалізації під час змагального періоду, а основне навантаження скероване на ноги.

Наступний крок – це підтримка зв'язку з хлопцями, обговорення деталей виконання завдань і допомогу у вирішенні і усунення проблем, якщо вони з'являються.

Дяченка запитали, як, на його думку, варто діяти, якщо чемпіонат в УПЛ так і не вдасться завершити, як оптимально розподілити місця в турнірній таблиці.

Я думаю, що варіант зі збереженням поточного становища місць в турнірній таблиці і розширенням ліги ще на 4 команди буде оптимальним рішенням для наявної ситуації.

Додати коментар

Захисний код
Оновити