Донецький "Шахтар", який був непереможним на протязі 20 стартових турів УПЛ, несподівано забуксував в останніх матчах.

Звісно, можна це виправдати важкими єврокубковими поєдинками з "Бенфікою" та "Вольфсбургом", але є й інший погляд на цю ситуацію, і він має право на існуваня.

Отже, все по порядку. 20 тур УПЛ. Триває напружена боротьба за останню путівку у першу шістку. Претенденти два: "Колос" і "Маріуполь". Думаю не потрібно багато розуму, щоб зрозуміти присутність якої команди бажана для "гірників". Ні для кого не секрет, що маруіпольці вже багато років виступають таким  собі полігоном для обкатки молодих футболістів "Шахтаря". Отже... 29 лютого "Десна" вдома громить "Маріуполь", а "Колос" перемагає "Карпати" і відривається від азовців на 4 очки.

Здавалося б, комфортна перевага, але в останніх турах двох турах ковалівці грають з "Динамо" і "Шахтарем", тож ловити їм там нічого. "Маріуполю у свою чергу потрібно перемагати "Ворсклу" та "Дніпро"-1. Але і полтавчанам очки вкрай необхідні, щоб не вилетіти з УПЛ. Як бути? А дуже просто. В останньому матчі 20 туру "Ворскла" "несподівано" перемагає гірників і набирає "свої" три очки.

А вже за три дні "Маріуполь" без проблем перемагає полтавців з комфортним рахунком (3:0), такий собі челендж три на три. Але не сталося, як гадалося - "Колос" хоч і програв обидва свої матчі, в останньому турі так "зарядив" дніпрян ( ну і можливо арбітрів), що ті каменя на камені не залишили від "Маріуполя".

А далі на нас чекав 23 тур. Вже до його початку велися розмови, що він буде останнім перед карантином. Ну як тут не насолити своїм одвічним суперникам. "Шахтар" програє "Зорі" і тепер вся Україна думає, як буде вирішуватися доля медалів і представництва в єврокубках. Адже, якщо приймуть рішення не продовжувати чемпіонат в Лігу Чемпіонів можуть потрапити саме луганчани. Тут слід зауважити, що "Динамо" саме собі вирило цю яму, адже вони грали пізніше і ніхто їм не заважав перемогти "Десну" і закріпитися на другому місці.

P.S. Слід зауважити, що в обох випадках не може бути й натяку на якусь грошову винагороду. Тож де-юре ніяких звинувачень висунути гірникам неможливо.

 

Comments: